Нема на залиха

Лулашка со лизгалка 3 во 1 Master

14,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка со лизгалка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено.

Голем сет на кој може да се забавуваат повеќе деца.

Должина на лизгалката 183см

Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3-10 години

Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката