Нема на залиха

Магична Подлога со Активности – Winfun

3,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Прилагодлива натстрешница со светла и разни играчки коишто ќе го задржат вниманието на Вашето малечко.
Вклучува дневен режим со забавни мелодии и ноќен режим со смирувачки мелодии.
Делот со активности лесно се отстранува и може да се прикачи за креветчето.
Соодветно за деца над 0+ месеци.

Вие исто така би сакале…