На залиха во главен магацин

Малата Плажа – Art Craft

250.00ден

Опис

Производите на Art Craft овозможуваат развивање на имагинацијата, на сетилата и на моторичките вештини на детето.
Сетот доаѓа со сукало, гребло, лопата, калап за делфин, сечило и кофичка како и пластелин во три бои.
Возраст: 3+

Вие исто така би сакале…