Нема на залиха

Масичка со воз и шини Локомотива – Hape

12,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 6943478032811 Категорија

Опис

Сега можете да бидете машиновозач и да седите на контролната табла со забавни светлосни и звучни ефекти, или да ги поставите шините и да го возите малиот воз на масата за играње! Кога ќе завршите со играта, можете сите делови да ги складирате во масата и да ја лизнете во основата за да заштедите простор.

Димензии на производот: 125 x 63 x 59 cm

Димензии на пакувањето: 85 x 18 x 63 cm

Материјал: Дрво