Нема на залиха

Мек Ранец Мариус- Lilliputiens

1,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834844528 Категории: ,

Опис

Со овој супер-мек ранец, никогаш нема да се чувствувате осамени. Носорогот Мариус безбедно ги чува сите ваши скапоцени работи и ќе му прави друштво на вашето малечко додека се забавува надвор или во градинка.

Состав: 100% полиестер. Внатрешност: 100% рециклиран полиестер – GRS Сертификат
Одржување: се пере во машина на 30°C
Димензии: 34 x 4 x 38 cm
Возраст: 6м+

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Може да ви се допаѓа и…