Нема на залиха

Мека Играчка Змејче Со Активности – Lilliputiens

1,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834832990 Категорија

Опис

Ова слатко и неодоливо змејче е направено од различни материјали и текстури. Има шушкави крилја, рачиња од дрво што можат да служат како тропалка. а на едната нога има огледалце со пчелка.

Ќе биде вистински извор на откритија за малите дечиња и неразделен другар.
Димензии: 24x18x18cm
Одржување: Може да се пере во машина на 30°.

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.