Нема на залиха

Мојот прв тапан Confetti – Janod

1,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Тапан направен од дрво и вистинска кожа. “Confetti” е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.