На попуст!
Нема на залиха

Мотор на педали Galaxy Red – Pilsan

5,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 2570A / 07292-1 Категории ,

Опис

За возраст: 3-8 години
Максимален капацитет за издржливост 35 кг.
Преден браник
На педали со ланец
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина е погодна за здравјето на децата, без канцерогени супстанции
Димензии: 58,5х98х58 см