Нема на залиха

Мрежа за корито Пингвин – Chipolino

890.00ден

Нема на залиха

SKU: MBANI0211PE Категорија

Опис

Овој производ е погоден за новороденчиња и деца до 6 месеци;
Погоден е за повеќето кади;
Мрежата се протега низ кадата и се прицврстува со пластичните држачи;
Главата на бебето мора да биде насочена кон главата на Пингвинот;
Оваа мрежа го поддржува телото на бебето за време на капење без потреба да го држите.
Димензии: 100cm / 68cm

Вие исто така би сакале…