Нема на залиха

Музички Дубак 4 Во 1 Joya Lux Stars – Chipolino

6,559.00ден

Нема на залиха

SKU: PRJL01901ST Категории ,

Опис

Дубакот е погоден за деца на возраст од 6 месеци и повеќе со тежина до 12 кг .;
Мултифункционален производ со 4 различни начини на употреба;
Може да се користи како дубак;
Може да се користи како релаксатор – деловите што го претвораат во релаксатор се чуваат под долниот плластичен дел кога не се користат;
Може да се користи како џампер – со пружини, кои му овозможуваат на бебето безбедно да скока;
Може да се користи како центар за игри – играчките се наоѓаат околу седиштето што може да се ротира за 360 степени;
Шарена лента со играчки и музички панел за забава на бебето;
Малиот телефон на горната лента може да се одвои и да се користи одделно;
Седиштето ротира на 360 степени, така што детето може да ги достигне сите играчки;
Широка основа за подобра стабилност;
3 висински позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето;
Стопери против лизгање, паѓање по скали и превртување (6 парчиња);
4 тркала (предните тркала ротираат до 360 степени);
Лесен за преклопување и компактен за чување;
Лесно се собира;
Музичкиот панел има потреба од 2 батерии со големина ААА/1,5V – не се вклучени;
Дубакот е произведен во согласност со европскиот стандард EN 1273.

Вие исто така би сакале…