Нема на залиха

Навлака за дожд за количка – Baby Jem

650.00ден

Нема на залиха

SKU: 900098 Категории: ,

Опис

• Навлаката е компактибилна со сите колички и овозможува лесна употрба во темница со својата специјална патентна структура која може да се види во темница.
• Димензии на производот: 49 x 150cm.
• Димензии на пакувањето: 21 x 28 x 3cm.