Нема на залиха

Навлака за дожд за количка со патент – Baby Jem

750.00ден

Нема на залиха

Опис

• Навлаката за количка со својот отворен преден џебен простор ви овозможува лесно да го земете бебето од количката. Навлаката е компактибилна со сите колички и овозможува лесна употрба во темница со својата специјална патентна структура која може да се види во темница.
• Димензии на производот: 49 x 150cm.
• Димензии на пакувањето: 23 x 30 x 5cm.