Нема на залиха

Нокшир со капак Виолетова – Baby Jem

1,150.00ден

Нема на залиха

SKU: 900021 Категории ,

Опис

• Нокширот со својата отстранлива внатрешна комора ергономски специјален дизајн без остри рабови и лесна пренослива структура е наменет за вашето дете да го користи при одвикнување од пелени.
• Димензии на производот: 30 x 30 x 25cm.
• Димензии на пакувањето: 28 x 32 x 28cm.

Вие исто така би сакале…