Нема на залиха

Облечи ја куклата – Goki

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Оваа кукла сака да се облекува. Сите 10 облеки може да се комбинираат една со друга, одново и одново – промената станува страст. Облеката е магнетна и совршено одговара.

Димензии 18,8 cm

Соодветно за возраст од 3 години