Нема на залиха

Организатор за играчки во бања – Baby Jem

650.00ден

Нема на залиха

SKU: 900070 Категории: ,

Опис

• Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите играчки додека се бања.Бидејќи играчките се филтрираат и сушат во мрежата тие ќе бидат заштитени од влага и лоши мириси.Има кружен отвор за лесен пристап до играчките на вашето дете.
• Достапен во плава и розева боја.