Нема на залиха

Организатор за количка – Baby Jem

950.00ден

Нема на залиха

SKU: 900132 Категории ,

Опис

• Организаторот се приврзува за задниот дел на вашата количка обезбедувајќи ви повеќе простор за складирање.
• Димензии на производот: 31 x 38cm.
• Димензии на пакувањето: 19 x 20 x 7cm.