Нема на залиха

Организатор за креветче – Baby Jem

590.00ден

Нема на залиха

SKU: 900248 Категории: ,

Опис

• Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите омилени играчки. Компактибилен на секоја страна на креветот.
• Димензии на производот: 54x69cm.
• Димензии на пакувањето: 18x24x4cm.