Нема на залиха

Перница за доење Boppy Hug & Nest – Chicco

2,190.00ден

Нема на залиха

Опис

Перница за доење на Chicco, Boppy Hug & Nest го обвива Вашето бебе во пријатна прегратка, што ја прави практична и едноставна. Boppy перницата се користи за да се релаксирате и гушкате со Вашето бебе. Оваа перница го следи растот на бебето од раѓање, благодарение на својата форма дизајнирана да ја поттикне удобната позиција за Вашето бебе.

Карактеристики:
– Перницата Boppy Hug & Nest го следи растот на бебето од раѓање.
– Ексклузивното полнење со фибер влакна, заоблените краеви и дополнително поставениот централен дел гарантираат совршена позиција за бебето од раѓање.
– Димензии на производот: 56 x 62 см.

Димензии на пакувањето: 22 см x 30 см x 13 см
Тежина: 1,2 кг
Тежина на пакувањето: 2 кг
Предупредување: Овој производ е погоден за деца на возраст од 0 до 12 месеци и повеќе
Препорачана возраст: 0 – 24 месеци