На залиха во главен магацин

Плишана музичка играчка зебра хармоника – Battat

2,390.00ден

Опис

Повлечете ја и соберете ја зебрата, ќе произведе таков сладок звук на хармоника што нема да остави никого рамнодушен 🙂