Нема на залиха

Подлога рефлукс со појас сива – Baby Jem

2,210.00ден

Нема на залиха

SKU: 900149 Категории: ,

Опис

• Бебињата се во постојана положба на лежење и многу бебиња имаат грчеви заради хранење со течна храна. Точната позиција на лежење е многу важна за вашето бебе. Прилагодливата подлога со велкро ленти и долната триаголна перница создаваат соодветна положба за лежење и удобно спиење на бебето.