На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор Happy Safari – Bright Starts

2,310.00ден

Нема на залиха

Опис

Со многу одлики кои помагаат да се смири бебето, како што се мелодии, бар со играчки и смирувачки вибрации. Сето ова во светли бои кои се совршени за мали девојчиња и момчиња.
Седиште без никаков стрес, колку што може да биде.
Отстранлив потпирач за глава кој му дава на бебето доволно простор да расте.
3 забавни играчки за прикачување.
Вибрациите и мелодиите, кои може да се подесуваат, го смируваат бебето.
Навлаката за седиштето и потпирачот за глава се перат во машина.Галење и насмеани пријателчиња го чекаат Вашето малечко во овој релаксатор. Барот за играчки може лесно да се отстрани со едната рака, додека со другата го држите бебето. Гледајте како Вашето бебе полека се релаксира кога безбедно ќе го поставите во лулката што совршено го поддржува. Смирувачки вибрации и прекрасни мелодии дозволуваат Вашето малечко да се опушти на ова бебешко седиште. Плишаните ткаенини и бебешките сатенски тагови му ја даваат потребната сигурност кога не е во Вашите раце. Прилагодливи безбедносни појаси со 3 точки на отпор и нелизгачки материјали во делот кај ножињата за поголема безбедност.До 9 килограми.
Потребни се батерии 3 Ц.