Нема на залиха

Подлога за игра 3-in-1 Jumbo Activity Gym & Ball Pit – Bkids

3,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 2793 / 313008 Категории ,

Опис

Бебињата ќе ја сакаат оваа 3 во 1 голема активна гимнастика и игра со топчиња за неограничена забава!
Оваа гимнастика се трансформира во простор за играње со топчиња за вашиот мал палавко.
Кога забавата ќе заврши, соберете ги топчињата во мрежестата вреќа.
3 начини на играње: лежи на грб и играј, седи и играј, игра со топчиња.
5 прикачени играчки, вклучувајќи и глодалка 0% ВРА, може да се прикачат и на количка или седиште за во автомобил.
Мекото перниче и големото огледало се подготвени додека бебето лежи на мешето и игра.
0м+

Вие исто така би сакале…