Нема на залиха

Привезок Ава Еленот – Kaloo

490.00ден

Нема на залиха

SKU: K969886 Категорија

Опис

Ава еленот доаѓа во приврзок за клучеви од 10 см! Таа е највеличествената, мирна и елегантна членка на групата Калинес. Облечена во здолниште од тул, балетанки, таа е кокетна и весела. Таа хармонично комбинира меки материјали, модерни ткаенини и женски бои. Сите овие трендовски, рафинирани детали го прават овој елен новата омилена мода икона на мали девојчиња!

Димензии: 10cm
Возраст: 18m+