Нема на залиха

Привезок Лавицата Леана – Kaloo

490.00ден

Нема на залиха

SKU: K969889 Категорија

Опис

Лавицата Леана доаѓа во синџир со клучеви од 10 см! Таа е најинтузијастичката, најкреативната  членка на групата Калинес. Облечена во фустан од крзно и убави балетанки, таа е кокетна и весела. Таа хармонично комбинира меки материјали, модерни ткаенини и женски бои. Сите овие тренди, рафинирани детали ја прават оваа лавица нов омилен пријател на малите девојчиња!

Димензии: 10cm
Возраст: 18м+