Нема на залиха

Привезок Жирафата Зарафа – Kaloo

490.00ден

Нема на залиха

SKU: K969890 Категорија

Опис

Жирафата Зарафа доаѓа во синџир со клучеви од 10 см! Таа е најмекиот, највеселиот и пријателски настроен член на групата Калинес. Облечена во крзнено здолниште, со опашка што е имитација на грива, таа е кокетна и весела.  Таа хармонично комбинира меки материјали, модерни ткаенини и женски бои. Сите овие тренди, рафинирани детали ја прават оваа жирафа новата омилена другарка на малите девојчиња!

Димензии: 10cm
Возраст: 18m+