Нема на залиха

Работилница – Goki

2,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Оваа работилница има сè што им е потребно на малите мајстори – чекан, шрафцигер, клуч, менгеме, завртки, навртки и уште многу други додатоци. Доколку се сврти од другата страна, се претвора во подвижна кутија за алати.

Содржи вкупно 41 парче.

Диманезии: 22.5 x 10.5 x 10 cm
Материјал: Дрво
Возраст: 3+