Нема на залиха

Релаксатор Baby Rocker Lovely Forest До 9кг – Moni

3,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 066RK1D16 Категории ,

Опис

РЕЛАКСАТОР BABY ROCKER LOVELY FOREST ДО 9КГ MONI
Релаксаторот LLAMA е погоден за бебиња од моментот на нивното раѓање до достигнување на максимална тежина од 9 килограми. Овој модел се карактеризира со практичност, функционалност и удобност. Овозможува забава за најмалите со 12 класични мелодии. Благодарение на смирувачките вибрации, Вашето малечко брзо и спокојно заспива. Комплетот вклучува 3 играчки во боја кои ќе го привлечат вниманието на бебето. Постои функција за нишање, како и можност за фиксирање.
Потпирачот за грб може да се прилагоди во 3 различни позиции. Безбедносни појаси со 3 точки на отпор.
Меко перниче е вклучено во комплетот, кое служи како потпора за главата на бебето.

8,85 кг
41х29,5х57,5 см.

Вие исто така би сакале…