На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор Baby Rocker Space Tour – Moni

2,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 066RK1D02 Категории ,

Опис

Релаксаторот е погоден за бебиња од моментот на нивното раѓање до достигнување на максимална тежина од 9 килограми. Овој модел се карактеризира со практичност, функционалност и удобност. Овозможува забава за најмалите со 12 класични мелодии. Благодарение на смирувачките вибрации, Вашето малечко брзо и спокојно заспива. Комплетот вклучува 3 играчки во боја кои ќе го привлечат вниманието на бебето. Постои функција за нишање, како и можност за фиксирање.
Потпирачот за грб може да се прилагоди во 3 различни позиции. Безбедносни појаси со 3 точки на отпор.
Меко перниче е вклучено во комплетот, кое служи како потпора за главата на бебето.