Нема на залиха

Релаксатор Leaf Grow Thyme до 60кг – Nuna

19,590.00ден

Нема на залиха

SKU: SE10306TYMGL Категории ,

Опис

Погоден од раѓање до 60 кг
Можност за фиксирање во основата
3 позиции на седиштето
Движење лево-десно
Со отстранливо перниче
Релаксаторот што расте со Вашето бебе, нуди удобност и просторност. Со нежно туркање можете да го придвижите Leaf Gow од едната на другата страна, најмалку 2 минути, со смирувачки движења што го опушта бебето.
Удобност за Вашето бебе
Leaf Grow се одликува со прилагодување во 3 позиции и удобно отстранливо органско перниче кое расте со Вашето бебе.

Појаси со 3 точки на безбедност со интегрирани перничиња кои можат да се отстранат кога Вашето малечко ќе порасне.

Дополнителни карактеристики:
Мрежеста ткаенина за подобра циркулација на воздух
3 позиции на седиштето
Движење десно-лево
Пречка со играчки
Без батерии и кабли
Фиксирање во основата за време на играње или време на хранење
Лесно се отстранува од основата за складирање или транспорт
Со отстранливи перничиња од органска ткаенина
Димензии: 45 x 71,1 x 73 cm
Тежина: 6,9 кг

Вие исто така би сакале…