На залиха во главен магацин

Релаксатор Serina 2 Во 1 Flowers Forever до 9кг – Joie

13,390.00ден

SKU: W1306ADFLF000 Категории: ,

Опис

Нишалката е тестирана за максимална издржливост до 9кг
Седиштето се вади и може да се употребува како релаксатор
Рачката за носење ја прави нишалката лесно пренослива од соба во соба Седиштето се ниша напред назад, или од страна во страна, во зависност од побарувањата на бебето
6 брзини на нишање за да ги задоволи потребите на бебето
2 тркала и вградената рачка ја прават нишалката едноставна за движење
Наслонот на седиштето се прилагодува во 3 позиции за поголема удобност
2 јачини на вибрацијата, во комбинација со 5 класични приспивни песни и 5 звуци од природата кои ќе го смират бебето
Нежно ноќно светло
Плишаното перниче и навлаката на седиштето, кои се вадат и се перат, нежно го обвиткуваат вашето малечко
Пречка со 2 плишани играчки
Безбедносни каиши
Работи со адаптер за во струја или со батерии, за секојдневно котистење било каде

Може да ви се допаѓа и…