На залиха во главен магацин

Сет За Бањање Зебра Розе – Maltex

2,590.00ден

SKU: 166741 Категории ,

Опис

Зебра колекција од Maltex Baby совршен подарок за Вашите новороденчиња. Содржи када за бебиња од 84 см со приклучок, анатомско седиште со нелизгачка подлога, мека наметка, нараквица за капење, термометар за бања и држач за шампон.
Сè е спакувано во корисна и издржлива торба за носење.
Состав на материјал полипропилен.

Димензии L / W / H
89см / 53см / 29см

Вие исто така би сакале…