На залиха во главен магацин

Подлога за седиште транспортер Кенди Стритс – Kikka Boo

990.00ден

SKU: 55116 Категорија

Опис

• Загарантирајте ја удобноста на вашето бебе со помош на нашите подлоги за седиште.
• Изработено е од мемори пена која ја следи природната форма на телото на бебетоِ
• Подлогата е неменета за новорденчиња се до нивната прва година.
• Може да се користи од двете страни.
• Покривката е составена од 100% памук,Поддршката за главчето 100% полиестер.Полнење:полиуретанска пена.
• Отвори за сигурносните ремени погодни за сите модели на седишта за во автомобил.
• Димензии: 48 x 26 x 5.7 cm