На залиха во главен магацин

Сет За Убавина Barbie – Dede

590.00ден

Опис

Со овој сет можете да правите различни фризури користејќи ги додатоците од сетот. Сетот содржи 15 парчиња меѓу кои парфем, очила, прстени, шноли, нараквици, лак, кармин, четка за коса, огледало и чешел.
Возраст: 3+

Вие исто така би сакале…