Нема на залиха

Слатка мини кутија со пепа прасе

699.00ден

Нема на залиха

SKU: 31434 Категорија

Опис

• Кутија со целото семејство на омилената пепа за сите деца која содржи кујна целосен прибор и приколка кои предизвикуваат поинтересна игра кај децата.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на пакувањето : 28x23x7cm.