Нема на залиха

Сложувалка од коцки за во бања – Janod

690.00ден

Нема на залиха

SKU: 3700217347130 Категорија

Опис

Игра што ќе го направи бањањето уште позабавно и којашто ја подобрува меморијата.

Со овие 4 илустрирани коцки за во вода, можат да се состават 6 различни илустрации (змеј, еднорог, фарма…) Коцките пловат и, покрај тоа што го прават бањањето уште позабавно, ги подобруваат и моторичките вештини кај децата.

Димензии: 6 x 6 x 6 cm
Материјал: Полиетилен винил ацетат (PEVA)
Возраст: 2+