Нема на залиха

Столче За Хранење Sweety Lime – Chipolino

4,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Овој стол е погоден за деца, кои можат да седат сами без помош, со тежина до 15 кг .;
Широко и удобно седиште – лесно се чисти;
Безбедносен ремен со 5 точки;
Прилагодлив потпирач за грб – 4 позиции на потпирање;
Двоен послужавник за храна – горниот послужавник се отстранува за чистење;
Садот за храна може да се помести напред и назад – 3 позиции;
Седиштето е прилагодливо на висина – 6 позиции;
Прилагодлив потпирач за нозе – 3 позиции;
Компактен за складирање по преклопување;
Столицата е произведена во согласност со европскиот стандард EN14988.