На попуст!
На залиха во главен магацин

Столица за хранење Mimzy 2 во 1 Logan – Joie

6,490.00ден

Опис

Мала и лесна за затворање, стои исправена и прикладна за складирање во мали простори
Дизајнот на рамката ви овозможува да бидете блиску до вашето бебе за време на хранењето
Послужавникот од столицата се вади со една рака, што ги прави хранењето и миењето многу едноставни
Послужавникот може да се мие во машина за садови
Кога не се употребува, послужавникот може да се закачи на задниот дел од столицата
Послужавникот се прилагодува во 3 позиции во ширина, за да се прилагоди на растот на детето
Наслонот за грбот се прилагодува во 3, а висината на столицата во 7 позиции
Навлаката и мекиот додаток се вадат и може да се перат
Со помош на 2 големи тркала лесно може да ја пренесувате столицата од соба во соба
Столицата е наменета за возраст 6м+ до 15кг