На залиха во главен магацин

Табла 2 во 1 Learning Table

2,990.00ден

Опис

Оваа прекрасна 2 во 1 табла е одлична за малите уметници. Таблата се претвора и во масичка за цртање.
Соодветно за деца над 3 години.

Вие исто така би сакале…