Нема на залиха

Торба за Мајка 2 во 1 Liana Grey – Cangaroo

3,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Овој уникатен производ е исклучително корисен и неопходен за секој родител. Мултифункционален е и нуди 2 производи во 1 – чанта и пренослив кревет за бебиња. Има преден џеб со патент и странични џебови со еластично складирање, каде што можете да складирате се што ви треба. Со производот се вклучени додатоци – две кратки рачки и две долги рачки, штипки за лесно прицврстување на рачката на количката, широк отвор на главниот џеб за полесен пристап.
Производот е идеален за употреба додека патувате. Закачете го патентот и користете го како торба. И кога е потребно, отпакувајте го за да го претворите во удобен кревет.
Материјал за надворешна покривка: 100% полиестер.
Големина како ранец 43 x 23 x 9 cm
Големина како кревет 69 x 31 cm.