На попуст!
Нема на залиха

Травел Сет – Barbie

2,950.00ден

Нема на залиха

Опис

Испратете ги љубопитните умови низ светот со куклата Барби и сетот на тема патување инспириран од Barbie Dreamhouse Adventures, што доаѓа со кученце за придружник во патувањето, багаж и повеќе од 10 додатоци.
Розевиот куфер на куклата Барби има рачка што се склопува и се отвора и затвора за забава за пакување и распакување – украсете го со вклучениот лист налепници (како емотикони и розов пасош).
Предметите за патување вклучени во комплетот се украсени со светли бои и забавни налепници – има перница за вратот, слушалки, маска за очи, шише за вода, четка за заби, паста за заби, камера и мобилен телефон.
Куклата Барби е подготвена да ги посети местата блиски и далечни, облечена во тексас кошула со шарени детали на појасот и модерни патики што одговараат – пар очила за сонце.
Со толку многу забавни парчиња за патување, овој сет за патување Барби е одличен подарок за младите истражувачи и обожаватели на серијата, бидејќи кога една девојка си игра со Барби, таа замислува сè што може да стане.