На залиха во главен магацин

Трицикл City Ocean – Chipolino

7,490.00ден

SKU: TRKCY0213OC Категории ,

Опис

Трициклот е погоден за деца над 1,5 годишна возраст со тежина до 25 години;
Лесна рачка за преклопување – за компактност при носење и складирање;
Гумени гуми – предни 10 “, задни 8”;
Седиштето се прилагодува во 2 позиции – во насока на патување и свртено кон родителот;
Мултифункционален производ што може да се користи на 2 различни начини:
– родителот може да го турка детето
– детето може да вози со педалите;
Прилагодување на висината на рачката;
Музичка кутија со мелодии, свирка и светла – работи со 3 батерии, тип AA, 1,5 V (се продава одделно);
Функција за Bluetooth – трициклот се поврзува со вашиот телефон, од каде што можете да ја контролирате јачината на звукот;
Држач за чаша / шише;
Копче за заклучување на педалите;
Изведен во согласност со барањата на Директивата 2009/48 / ЕЗ „Безбедност на детски играчки“.