Нема на залиха

Трицикл Rito S380 Green Blue Link Brake – Qplay

5,880.00ден

Нема на залиха

Опис

Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда.
Безбедносни појаси со повеќе функции
Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува
Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
25 см и 20 см EVA тркала
Корпа за складирање на задната страна
ON/OFF копче за ослободување на предно тркало
Нелизгачки педали
Потпирач за нозе
Наменет за дечиња на возраст од 12 месеци до 36 месеци.