На попуст!
Нема на залиха

Трицикл Жолта Боја CrossFit – Chipolino

3,490.00ден

Нема на залиха

SKU: Crossfit-zolt Категории ,

Опис

Соодветен за возраст од 18 месеци до 5 години и тежина до 25 кг
Опремен со безбедносен обрач и потпирач за нозе
Удобна рачка за управување – родителска контрола
Корпа за багаж и торба на рачката
Дополнителен текстилен дел со меко обложување
Безбедносниот обрач и рачката за родителот може да се отстранат и трициклот станува погоден за поголеми дечиња
Ѕвонче
Направен од 100% безбедни материјали