На залиха во главен магацин

Трамболина со скалички 6 ft (183 cm)

11,990.00ден

SKU: 19352 Категории: ,

Опис

Димензии на трамболината во дијаметар 183 см.
Максимална носивост до 80 кг.
Висина на мрежа до 150 см.
Трамболината е со надворешна мрежа и е со скалички.
Тежина на трамболината 24 кг.
Препорачано е за деца над 6 год.
Паковање: 1 пар. / Картон

Одлична забава за вашите најмили. Скокањето го зајакнува мускулниот систем, а исто така и психичкото здравје на дечињата.