Нема на залиха

Велосипед 16 инчи Loco Drive Purple – Iron

4,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 7888103 Категории ,

Опис

• Мускулно зајакнување, физичка активност, хоби и забава на едно место со овој идеален велосипед.
• Наменето за дечиња на возраст од 4-8 години.
• Големина 16″.