Нема на залиха

Вреќа за спиење за бебе Розева – Baby Jem

1,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 900261 Категории: ,

Опис

Лесна, практична, повеќенаменска вреќа за спиење.
Произведена од високо квалитетни материјали.
Покрај тоа што е практична, вреќата за спиење е и производ кој овозможува постојана топлина, комфор  и сигурност на бебето.