Нема на залиха

Заштитници За Колена Сиви – Baby Jem

350.00ден

Нема на залиха

SKU: 900140 Категории: ,

Опис

• Благодарение на нивната памучна структура вашето бебе може слободно да ползи без да чувствува притисок на коленцата и неговата облека да биде заштитена се додека не научи да оди.
• Димензии на производот: 8x15cm.