Нема на залиха

Balance bike Tech Air White – QPlay

3,390.00ден

Нема на залиха

SKU: BBTA25 Категории ,

Опис

QPlay Balance Bike TECH Air е совршен за да го подготвите вашето дете за возење велосипед. Со помош на овој велосипед за рамнотежа, вашето дете го развива  чувството за рамнотежа, со што ќе го олесни преминот кон велосипедот. QPlay Баланс Велосипедите се издржливи и висококвалитетни.

Карактеристики:

За деца од 2 до 4 години
Максимална тежина – 30 кг
Седиштето е меко и може да се прилагоди на висина
Воланот може да се прилагоди по висина
Меки гумени рачки
Висококвалитетни гумени тркала за удобно меко и тивко возење
Димензии: 70 L x 33 W x 51 H cm
Соодветна висина: 85-104см

Вие исто така би сакале…