На залиха во главен магацин

Balance Моби зелен – Chipolino

2,690.00ден

SKU: DIKMO0183GR Категории ,

Опис

Баланс велосипед Чиполино Каспер смешни чудовишта.
Пред вашето дете да се префрли на стандарден велосипед со педали, препорачливо е прво да користите велосипед за баланс.
Добро за рамнотежа. Со прекрасниот дизајн и впечатлива боја, вашето малечко ќе ужива додека го вози велосипедот.

Баланс велосипед Чиполино Каспер смешни чудовишта

– Погодно од 1,5 до 3 години
– Максимална носивост 20 кг
– Лесно прилагодлива рачка и седло
– Гумирани рачки што не се лизгаат
– Метална рамка
– Тежина на велосипедот 3,1 кг
– Удобно седиште
– 12 инчни цврсти тркала
– Тркала од пена, не е потребна инфлација
– Изработено од 100% безбедни материјали
– Го исполнува европскиот безбедносен стандард