Нема на залиха

Баланс Велосипед – Ferrari – Chicco

3,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 098320000 Категории ,

Опис

Уживајте во возењето со сета страст и брзина со Ferrari тимот.
Баланс точак Ferrari со кој вашето дете учи да балансира на две тркала и полесно да го совлада возењето на велосипед со педали.
Мекото седиште и рачките за управување се прилагодуваат.